Euzebiusz Smolarek odwiedził Sokół Aleksandrów

Prezes Polskiego Związku Piłkarzy Euzebiusz Smolarek spotkał się z przedstawicielami naszego klubu.

Nie tak dawno Honorowy Obywatel Aleksandrowa Łódzkiego został ponownie wybrany prezesem Polskiego Związku Piłkarzy. 47-krotny reprezentant Polski rozmawiał z przedstawicielami Sokoła na temat problemów, jakie dotyczą obecnie kluby i piłkarzy. Nie ukrywał, że czuje sentyment do piłki nożnej w Aleksandrowie.

Cieszę się, że otrzymałem zaproszenie od władz klubu i mogłem nieco bliżej poznać osoby związane z Sokołem Aleksandrów. Nasze rozmowy dotyczyły działalności klubu oraz porozmawialiśmy również o problemach, z którymi na co dzień można spotkać się w piłce nożnej. Nie ukrywam, że czuję sentyment do piłki nożnej w Aleksandrowie. Zresztą często podglądam trenującą młodzież, bo mieszkam w pobliżu. Mój tata zaczynał tutaj karierę, ja również biegałem za piłką na obiekcie MOSiR. Wiem, że Sokół Aleksandrów walczy o utrzymanie, życzę klubowi jak najlepiej, mam nadzieję, że zostanie w III lidze – zaznaczył Euzebiusz Smolarek, prezes Polskiego Związku Piłkarzy.

To była bardzo konstruktywna rozmowa o piłce nożnej. Przedstawiciele klubu mogli nieco więcej się dowiedzieć o funkcjonowaniu PZP, a także uzyskać kilka cennych rad.

Świetnie, że doszło do takiego spotkania i Pan Euzebiusz bez problemu przyjął nasze zaproszenie. Mogliśmy dowiedzieć się więcej o funkcji, jaką pełni Polski Związek Piłkarzy. Opowiedzieliśmy trochę o naszej pracy zarządu, problemach i obecnej sytuacji pierwszej drużyny. Rozmawialiśmy także o szkoleniu młodzieży. Otrzymaliśmy również kilka cennych wskazówek. To było dobre spotkanie, za które dziękujemy – podkreślił Dariusz Szulc, prezes T.S. “Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Euzebiusz Smolarek jest Honorowym Obywatelem Aleksandrowa Łódzkiego. Cieszymy się, że kibicuje również Sokołowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *