Dyrektor sportowy klubu: “Mierzymy w pierwszą ósemkę. Kibiców zachęcam do dyskusji”

Na kilka dni przed inauguracją sezonu porozmawialiśmy z dyrektorem sportowym Sokoła Aleksandrów Michałem Bistułą. Opowiedział o swojej funkcji oraz przyszłości klubu.

Rzecznik prasowy, dyrektor ds. skautingu, dyrektor klubu, marketing manager, dyrektor działu organizacji i bezpieczeństwa czy szef szkolenia akademii. Wszystko bardzo ładnie brzmi i tak naprawdę każdy klub mógłby rozpisać poszczególne funkcje swoich pracowników bądź współpracowników. Dlatego Sokół Aleksandrów Łódzki z pokorą podchodzi do nazewnictwa poszczególnych stanowisk. Jednak śmiało trzeba przyznać, że dyrektor klubu, czyli osoba odpowiadająca za organizację, jest jak najbardziej potrzebna w stowarzyszeniu mającym 13 grup młodzieżowych i dwie drużyny seniorskie. Między innymi o tej funkcji porozmawialiśmy z Michałem Bistułą.

Dyrektor sportowy, rzeczywiście ta funkcja mocno brzmi. W klubie zajmuję się organizacją i będę starał się realizować wszystkie cele i zadania. Jestem również otwarty dla wszystkich sympatyków klubu. Śmiało mogą do mnie zadzwonić i porozmawiać o drużynie – zaznacza Michał Bistuła.

Na rozmowę z dyrektorem sportowym zapraszamy poniżej.

fot. Błonianka Błonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *