Dwie drużyny seniorskie bez punktów

W niedzielę Sokół Aleksandrów przegrał na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok 0:2 (0:2), a rezerwy Sokoła doznały porażki na własnym boisku z Termami Uniejów 1:4.

To nie była dobra niedziela dla dwóch zespołów Sokoła Aleksandrów. Drużyna trenera Damiana Gamusa zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok. Już w 8. minucie sędzia główny podyktował karnego dla gospodarzy. Huberta Polita z jedenastu metrów pokonał Martin Kostal. Chwilę później Sokół był bliski strzelenia gola, ale piłka po uderzeniu sprzed pola karnego Igora Kani, odbiła się pod poprzeczki. W 41. minucie dośrodkowanie w pole karnego wykorzystał Eryk Matus.

W 55. minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić Jakub Zagórski. W drugiej części gry nie zobaczyliśmy już więcej goli. W 85. minucie czerwoną kartkę za dwie żółte ujrzał Jakub Bartosiński.

Przed pierwszą drużyną niespełna tydzień przygotowań do kolejnego ligowego meczu. W sobotę Sokół zmierzy się u siebie ze Świtem Nowy Dwór Maz.

Rezerwy Sokoła doznały dziś porażki na własnym boisku z Termami Uniejów. Sokół w klasie okręgowej zajmuje 14 miejsce, mając zaledwie 3 punkty.

Jagiellonia Białystok – Sokół Aleksandrów 2:0 (2:0)
Bramki: 8. Kostal (karny), 41. Matus.

Skład Sokoła: Polit – Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król (46. Wodziński) – Pękała, Przybycień (46. Góral), Sobocińki (65. Tazbir), Dubenkov (82. Jończyk), Zagórski (55. Pałgan) – Kania.