Drużyny Sokoła poznały rywali w Pucharze Polski

Wiemy już z kim w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski zagra pierwsza i druga drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki. Podopieczni Sławomira Majaka wybiorą się do Rzgowa, gdzie zmierzą się z miejscowym Zawiszą. Tymczasem rezerwy zagrają u siebie z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego.

Drugim rywalem, który stanie na drodze piłkarzom Sławomira Majaka w zdobyciu Wojewódzkiego Pucharu Polski będzie Zawisza Rzgów. Gracze błękitno-białych w ostatnich latach notują sukcesywnie spadki do niższych klas rozgrywkowych.  Na poziomie trzeciej ligi grali ostatni raz w sezonie 2013/2014. Następnie przez trzy lata grali w IV lidze, a obecnie spędzają drugie rozgrywki w Łódzkiej Klasie Okręgowej. W ostatniej edycji pucharu, zawodnicy ze Rzgowa odpadli w III rundzie, ulegając Andrespolii Wiśniowa Góra aż 0:6. W pierwszej rundzie tych rozgrywek pokonali zaś Borutę Zgierz 4:2.

Tymczasem rezerwy ŁKS-u to ligowy rywal aleksandrowian w rozgrywkach Łódzkiej Klasy Okręgowej. Dla zielono-białych będzie to doskonała okazja do rewanżu za niedawną porażkę w Łodzi 1:3. W minionej edycji pucharu, łodzianie odpadli w II rundzie, przegrywając z pierwszym zespołem Sokoła 1:5.  Tymczasem w środę pokonali w ramach I rundy Sokoła Popów 9:1.

Spotkania zostaną rozegrane 3 października o godzinie 15:30.

Pełny zestaw par III  rundy Okręgowego Pucharu Polski:

Sokół II Aleksandrów Łódzki – ŁKS II Łódź
Zawisza Rzgów – Sokół Aleksandrów Łódzki
AKS SMS Łódź – Jutrzenka Bychlew
Zjednoczeni Stryków – KS Kutno
KAS Konstantynów Łódzki – Ner Poddębice
Błękitni Dmosin – GLKS Sarnów/Dalików
LKS Rosanów – Start Brzeziny
Witonianka Witonia – KKS Koluszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *