Doskonała współpraca z przewoźnikiem

Sokół Konsport Aleksandrów od dwóch sezonów korzysta z usług transportowych firmy: “Hahn Wynajem Autokarów”, która oferuje wynajem usług w Łodzi i przewozy autokarowe na terenie całej Polski oraz Europy.

– Zajmujemy się transportem od 17 lat, a przewozem osób od 8 lat. Jako jedna z nielicznych firm, oferujemy wynajem autokarów z kierowcą na wycieczki, wesela, pielgrzymki i inne wyjazdy na terenie Europy – opowiada Tomasz Hahn, właściciel rodzinnej firmy.

Piłkarze Sokoła Konsport Aleksandrów wyjeżdżając na mecze korzystają z wysokiej klasy luksusowych autokarów o standardzie VIP Class i Exlusive Class. To autokary firmy Neoplan StarLiner oraz CityLiner.

– Współpraca z klubem układa się doskonale, staramy się, aby piłkarze mogli podróżować przede wszystkim bezpiecznie i w komfortowych warunkach – podkreśla Tomasz Hahn.

W tym sezonie piłkarzy Sokoła Konsport Aleksandrów czeka jeszcze jeden wyjazdowy mecz. To będzie rywalizacja pucharowa w najbliższą niedzielę z KS Kutno. Wartym zaznaczenia jest fakt, że Sokół Konsport Aleksandrów na wyjeździe w obecnych rozgrywkach nie przegrał jeszcze żadnego meczu. A pół żartem – pół serio można zaznaczyć, że również wkład w ten sukces ma przewoźnik.

Zapraszamy na stronę internetową http://www.hahn.com.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *