Dominik Głowiński piłkarzem sierpnia. Zagłosuj na zawodnika września!

Według głosowania wśród naszych kibiców, piłkarzem sierpnia został uznany Dominik Głowiński. Czas wybrać najlepszego gracza września.

Kibice Sokoła Aleksandrów Łódzki dość aktywnie zaangażowali się w głosowanie na piłkarza miesiąca. Oddanych zostało aż 272 głosów. Rywalizacja o miano najlepszego zawodnika sierpnia nie była jednak bardzo emocjonująca. Ze sporą przewagą, rywalizację wygrał Dominik Głowiński, który uzbierał 118 głosów  – o 62 głosy więcej niż drugi w głosowaniu Dawid Cempa. Obaj gracze nominowani są również do tytułu piłkarza września. Dominik asystował w meczu z Olimpią Zambrów, a do tego strzelił bramkę na wagę trzech punktów ze Zniczem Biała Piska. Dawid zaś dorzucił we wrześniu 3 trafienia w starciach z Polonią Warszawa, wspomnianą wcześniej Olimpią i Sokołem Ostróda.

Poza wyżej wymienioną dwójką, nominowani zostali również Jakub Lemanowicz, Michał Miller Piotr Kasperkiewicz. Golkiper ponownie może być zadowolony ze swojej postawy, zachowując czyste konto w czterech z pięciu spotkań. Łącznie nie wpuścił bramki w sześciu z jedenastu meczów. Napastnik zaś zaliczył jedną bramkę i asystę w meczu z Olimpią oraz zanotował asystę w pojedynku z Polonią. Tymczasem Piotrek również dorzucił gola w spotkaniu z ekipą Zambrowa, a do tego trafił równieżdo siatki w wyjazdowej potyczce w Ostródzie.

Zapraszamy do głosowania!

Piłkarzem września powinien zostać

  • Dawid Cempa (35%, 22 Votes)
  • Jakub Lemanowicz (21%, 13 Votes)
  • Michał Miller (19%, 12 Votes)
  • Dominik Głowiński (16%, 10 Votes)
  • Piotr Kasperkiewicz (8%, 5 Votes)

Total Voters: 62

Loading ... Loading ...

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *