Dołącz do rodziny Sokoła Aleksandrów. Ruszyła kampania!

Sokół Aleksandrów Łódzki powiększa rodzinę. Klub z tradycjami ma zamiar mieć jeszcze więcej fanów! To takie proste, wystarczy obserwować nas w mediach społecznościowych.

Nie tak dawno informowaliśmy, że według galaktycznyfutbol.pl jesteśmy w czołówce rankingu popularności klubów III ligi gr. 1. Zajmujemy 4. miejsce pod względem obserwujących nas na facebooku. Dlatego uruchamiamy naszą kolejną kampanię o nazwie “Sokół Aleksandrów wita w rodzinie”. Mamy zamiar zwiększyć nasze zasięgi w mediach społecznościowych, a Wy możecie nam w tym pomóc! Liczymy na Was.

Zadanie jest łatwe. Wystarczy, że zaczniecie nas obserwować na twitterze, polubicie na facebooku i zasubskrybujecie nasz oficjalny kanał na youtubie. A teraz szybko przeprowadzimy Was przez to zadanie, dajcie nam 20 sekund!

Klikamy i obserwujemy —> Sokół Aleksandrów na twitterze
Klikamy i lubimy stronę —> Sokół Aleksandrów na facebooku
Klikamy i subskrybujemy —> Sokół Aleksandrów na youtubie

Nie zapomnijcie odwiedzać na www.tssokol.pl.

Ten miły uśmiechnięty Chłopak chciałby mieć na sobie koszulkę w barwach naszego klubu! Założy ją dopiero wtedy, kiedy przybędzie obserwujących nasze media społecznościowe. Jeśli przybędzie nam obserwujących, nasz sympatyczny kolega zdradzi swoje imię. Następnie będzie czekać na kolejne Wasze reakcje związane z obserwacją wyżej wymienionych mediów społecznościowych i miejmy nadzieję, że założy klubową koszulkę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *