Dołącz do klasy piłkarskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego

W najbliższy piątek o godz. 11:00 odbędzie się druga tura testów do klasy piłkarskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie. Zapraszamy!

Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki od kilku lat aktywnie współpracuje ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego – Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim. Kluczowym obszarem współdziałania jest klasa sportowa o profilu: piłka nożna, która oprócz trzech obowiązkowych godzin wychowania fizycznego posiada również siedem dodatkowych godzin z zakresu piłki nożnej.

Młodzież ma do dyspozycji nowoczesną halę sportową wraz z siłownią, a od roku szkolnego 2023/2024 część zajęć będzie prowadzona na trawiastych boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim. Szkoła dysponuje bursą, zatem możliwe jest zakwaterowanie młodzieży spoza miasta. Za wyżywienie odpowiada prężnie funkcjonująca stołówka szkolna. Zajęcia są tak wkomponowane w plan lekcji, iż uczniowie bez problemów mogą łączyć naukę z rozwojem pasji, jaką niewątpliwie jest piłka nożna. Prowadzi je wykwalifikowana kadra w osobach trenerów: Damiana Gamusa i Radosława Mroczkowskiego oraz trenera przygotowania motorycznego Bartosza Grąbkowskiego.

W nadchodzący piątek (7 lipca) o godz. 11:00 odbędzie się druga tura testów do klasy piłkarskiej (1 klasa LO) dla młodzieży urodzonej w latach 2008-2009. Zapraszamy wszystkich chętnych, nie trzeba wcześniej zgłaszać swojego uczestnictwa, wystarczy pojawić się w podanym terminie w hali LO SMS przy ul. Warszawskiej 10/12 w Aleksandrowie. W imieniu Dyrekcji SMS-LO serdecznie zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *