Dołącz do grupy młodzieżowej Sokoła Aleksandrów i zacznij spełniać marzenia

Młodzi i ambitni sportowcy urodzeni w 2008 roku mogą wstąpić w barwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Trener Damian Ostrowski robi nabór uzupełniający do drużyny, która ma szansę zagrać w lidze wojewódzkiej.

Nie od dziś wiadomo, że w Polsce najpopularniejszą dyscypliną sportową jest piłka nożna. Sokół Aleksandrów od wielu lat tworzy szkółkę piłkarską, w której trenerzy skupiają się przede wszystkim na wychowaniu dzieci i młodzieży. Ważne, by zaszczepić zamiłowanie do sportu i aktywnego trybu życia. Sokół rocznik 2008 potrzebuje wzmocnień.

Szukamy młodych piłkarzy, którzy mają już pewne doświadczenie. Również swoich sił mogą spróbować dzieci, które nigdy nie grały w profesjonalnym klubie. Jest na to szansa, więc zapraszamy do naszej drużyny – podkreśla Damian Ostrowski, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki rocznik 2008.

Warto zaznaczyć, że zawodnicy już od najmłodszych lat biorą udział w obozach na terenie Polski. W ostatnim czasie odwiedzili nawet Hiszpanię i zobaczyli mecz słynnej Barcelony.

Drużyna trenuje we wtorki, czwartki i piątki. Więcej informacji bezpośrednio u trenera pod numerem telefonu: 608663215.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *