Cztery gole w Byczynie. Kolejny remis Sokoła

W piątek piłkarze Sokoła Aleksandrów zremisowali w Byczynie z Sokołem Kleczew 2-2. To był czwarty mecz kontrolny w czasie okresu przygotowawczego.

Sokół Kleczew grający na co dzień w III lidze gr. 2, to najsilniejszy przeciwnik spośród dotychczasowych rywali. Zespół z miejscowości oddalonej od Aleksandrowa o ponad 130 km, walczy o awans do II ligi.

Tylko jednego gola zobaczyliśmy w pierwszej połowie, w 17. minucie bramkarza pokonał Bartłomiej Maćczak. W drugiej cześć gry swoje dwa trafienia dołożył Sokół z Kleczewa, w 82. minucie do remisu doprowadził Michał Góral. Cieszy skuteczność napastników, na których z pewnością będziemy liczyć podczas ligowych spotkań.

To niewątpliwie był pożyteczny sparing dla drużyny trenera Radosława Koźlika. I szansa na kolejne wyciągnięcie wniosków, by w marcu do meczów ligowych przystąpić w pełni skoncentrowanym.

Następny mecz testowy za tydzień. 12 lutego Sokół zmierzy się ze Zjednoczonymi Stryków, czwartoligowcem prowadzonym przez byłego szkoleniowca naszej drużyny Łukasza Wijatę.

Sokół Aleksandrów – Sokół Kleczew 2:2 (1:0)
Bramki: 17. Maćczak, 82. Góral – 48. Kołodziej, 56. Mikołajczyk.

Pierwsza jedenastka Sokoła: Polit, Sobociński, Bartosiński, Król, Pękała, Pawlak, Jończyk, Lis, Maćczak, Kania, Góral.

Ponadto grali: Kowalski, Horoszkiewicz, Wodziński, Dubenkov, Janowski, Dybała, Pałgan, zawodnik testowany.