Cztery gole w Aleksandrowie. Sokół zagrał ze Zrywem

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zagrali mecz towarzyski ze Zrywem Wygoda, który zakończył się wynikiem 2:2. Spotkanie odbyło się na sztucznej płycie stadionu im. Włodzimierza Smolarka.

Przypomnijmy, że odwołano 21. kolejkę Betcris Łódzkiej IV Ligi, a powodem były panujące złe warunki atmosferyczne. Drużyna Sokoła zagrała ze Zrywem Wygoda, zespołem, który walczy o utrzymanie w naszej klasie rozgrywkowej. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Nie chcieliśmy sobie robić wolnego w weekend, dlatego warto było znaleźć partnera do gry. W meczu kontrolnym wystąpili również młodzi piłkarze, którym chcemy dawać szansę i powoli wprowadzać do piłki seniorskiej. Miejmy nadzieję, że coraz częściej będą grać w lidze – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Już w najbliższy weekend Sokół zagra u siebie ligowe spotkanie z AKS SMS Łódź. Miejmy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, by powrócić do ligowych zmagań.

Sokół Aleksandrów – Zryw Wygoda 2:2
Bramki: Świdrowski, Gmosiński, Jurczyk, Bogus.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski, Bierżyński, Woźniczak, Dziuba – Pękała, Kania, Wolinowski, Naidyshak, Gmosiński – Ślęzak.

Zagrali również: Sima, Żak, Skoczeń, Jurczyk, Jończyk, Horoszkiewicz, Wieczorek, Damazer, Zagajewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *