Cztery gole w Aleksandrowie. Sokół lepszy od ŁKS

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na własnym boisku ŁKS III Łódź 4:0 (0:0). To ósme zwycięstwo w lidze.

Pierwsza połowa jak i cały mecz był pod dyktando Sokoła Aleksandrów. Już na samym początku drużyna trenera Radosława Koźlika stworzyła sobie kilka dogodnych okazji, jednak ciężko było je wykorzystać. Dopiero w 59. minucie wpadła bramka strzelona przez Michała Wolinowskiego. Później było już tylko łatwiej, bo Wolinowski podwyższył na 2:0. Kolejnego gola dołożył Igora Kania, a na koniec błąd młodego bramkarza ŁKS wykorzystał Kacper Trenkner. Sokół zasłużenie wygrał.

Gratuluję mojej drużynie zwycięstwa. Na początku nie było tak łatwo. Po golu Michała znacznie lepiej nam się grało. Trzeba pochwalić cały zespół, który ciężko pracował na wygraną. Cieszymy się ze zwycięstwa – mówi Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

To ósma wygrana Sokoła w obecnych rozgrywkach. Aleksandrowianie po 11. kolejce pozostaną na pozycji lidera ligi. Cały mecz można obejrzeć poniżej.

Sokół Aleksandrów – ŁKS III Łódź 4:0 (0:0
Bramki: 59. i 71. Wolinowski, 79. Kania, 88. Trenkner.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Dziuba (85. Rzeźniczak), Mamełka, Woźniczak, Kania – Cruz (70. Trenkner), Chojecki, Naidyshak (83. Jończyk), Wolinowski, Gmosiński (75. Pękała) – Pawlak (88. Damazer).