Cenny remis Sokoła II Aleksandrów

W sobotę rezerwy Sokoła Aleksandrów zmierzyły się na wyjeździe z Górnikiem Łęczyca. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W sobotnie popołudnie rezerwy Sokoła Aleksandrów przełamały wreszcie serię porażek. W wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczyca zdobyły cenny punkt remisując 2:2.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Pierwsi gola zdobyli gospodarze. Chwilę później po podaniu Jończyka wyrównał Osajda, a po kilku minutach rzut rożny Mirowskiego na bramkę zamienił Kusztelak. Niestety na 3 minuty przed końcem Górnik zdobył wyrównującą bramkę i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Górnik Łęczyca-Sokół II Aleksandrów 2:2 (0:0).
Bramki dla Sokoła: Osajda, Kusztelak.

Sokół: Rogalewicz – Miziołek, Nowacki, Marciniak- Pawełczyk, Domański (46′ Kusztelak), Sobczak (46′ Jończyk), Mirowski (75′ Kuśmierek), Szymczak (80′ Dzierbicki)- Koźlik (65′ Adamski), Osajda (85′ Jabłoński). Trener: Krzysztof Szabela .