Cenna wygrana Sokoła. Piękny gol Michała Wolinowskiego

W środę Sokół Aleksandrów zagrał na własnym boisku z RKS Radomsko. Mecz zakończył się wygraną aleksandrowian 1:0 po pięknym golu Michała Wolinowskiego.

Już w 4. minucie świetną okazję dla gospodarzy miał Jakub Horoszkiewicz, po dośrodkowaniu w pole karne oddał strzał głową wprost bramkarza.

W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły zbyt wielu podbramkowych sytuacji, co zresztą zauważyli również kibice. Marcin Pękała uderzał z rzutu wolnego, ale Daniel Niźnik bez problemu złapał piłkę. W doliczonym czasie do pierwszych 45. minut doskonałą okazję miał ponownie Horoszkiewicz.

W 54. minucie silnie sprzed pola karnego uderzał Mateusz Gołda, ale świetnie obronił Miłosz Rogalewicz.

W 62. minucie strzał życia oddał Michał Wolinowski. Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową. Sokół prowadził 1:0.

Minutę później mógł być remis, niecelnie uderzał Bartosz Machaj. W 74. minucie doskonałej okazji nie wykorzystał dla RKS Bartosz Machaj.

W 84. minucie sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem nie wykorzystała drużyna z Radomska. Sokół Aleksandrów odniósł cenne zwycięstwo.

Sokół Aleksandrów – RKS Radomsko 1:0 (0:0)
Bramka: 62. Wolinowski.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Pawlak, Bierżyński, Woźniczak, Madejski – Pękała, Wolinowski, Ślęzak – Kania (90. Wieczorek), Gmosiński (60. Dziuba), Horoszkiewicz (46. Jończyk).