“Catering Spiżarnia” i “Krótka Caffe” dołączyli do Sokoła Aleksandrów

Mamy kolejną miłą informację. Firma cateringowa “Catering Spiżarnia” oraz restauracja “Krótka Caffe” dołączyli do Sokoła Aleksandrów Łódzki. To firmy z naszego miasta.

Mamy najwyższej jakości usługi cateringowe. Oferujemy wspaniałe jedzenie na wynos. Wykonujemy kanapki, pasty, makarony i inne wspaniałe przekąski. Do tego zawsze odpowiednio dobrane napoje. Nasze jedzenie jest zawsze udekorowane. Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem jedzenia na każde spotkanie. Mamy za sobą już wiele udanych realizacji. Oferujemy najlepszej jakości jedzenie na wynos – zaznaczają właściciele firmy “Catering Spiżarnia”.

“Krótka Caffe” na co dzień serwuje przepyszne śniadania, kanapki na ciepło, również w menu znajdziemy sałatki i zawsze można coś zjeść na słodko. Jest również przepyszna kawa, kakao czy herbata. A dla ochłody można się napić lemoniady.

Odwiedźcie koniecznie naszych kolejnych partnerów: Krótka Caffe Catering Spiżarnia http://catering-spizarnia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *