Broń lepsza od Sokoła. Aleksandrowianie z ładną bramką, ale bez punktów

Piłkarze Sokoła Aleksandrów przegrali na własnym boisku z Bronią Radom 1:2 (1:1). Hubert Polit obronił jednego z dwóch karnych. Marcin Pękała strzelił pięknego gola.

To tylko tyle z dobrych informacji, bo aleksandrowianie zostali bez punktów. Wydawało się, że remis jest w zasięgu. Wiele podbramkowych okazji zobaczyliśmy w pierwszych 45. minutach. Karnego obronił Hubert Polit, który mimo że Sokół przegrał, to był wyróżniającym się zawodnikiem. Broń doprowadziła do remisu na kilka minut przed przerwą. Po raz drugi w polu karnym faulował Mateusz Sobociński i tym razem jedenastka została wykorzystana.

W drugiej części gry świetnie wykonali rzut wolny piłkarze Broni. Mocno piłkę uderzył Michał Wrześniewski i pokonał bramkarza gospodarzy. Jakub Zagórki miał jeszcze okazję, jednak bramkarz gości wykazał się skuteczną interwencją.

Sokół ostatecznie przegrał, za tydzień w sobotę o godz. 12:00 zagra ostatni mecz w roku u siebie z Pelikanem Łowicz. Zapraszamy na skrót spotkania z Bronią Radom.

Sokół Aleksandrów – Broń Radom 1:2 (1:1)
Bramki: 20. Pękała – 45. Kielak, 66. Wrześniewski.

Skład Sokoła: Polit – Przybycień – Sobociński (46. Król), Woźniczak, Wodziński (83. Mirowski) – Pękała, Bartosiński, Tazbir (73. Pałgan), Jończyk (65. Pawlak), Zagórski – Góral.