Brązowe medale młodych piłkarzy Sokoła Aleksandrów

Nie tak dawno w Atlas Arenie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi. Sokół Aleksandrów prowadzony przez trenera Grzegorza Lewandowskiego zajął 3. miejsce.

W rozgrywkach grupowych Sokół najpierw zremisował z Metalowcem Łódź 1:1, a następnie przegrał z Andrespolią 1:2. Później było lepiej, bo zawodnicy trenera Grzegorza Lewandowskiego pokonali Włókniarz Zgierz 1:0 oraz Widzew Łódź 3:2. W półfinale spotkali się z BAF Łódź i doznali porażki 1:2.

Przegrani półfinaliści nie rozegrali meczu o 3. miejsce, dlatego wspólnie z UKS SMS Łódź znaleźliśmy się na medalowej pozycji. Otrzymaliśmy również pamiątkowy puchar, nagrody rzeczowe oraz trzy piłki dla całej drużyny. Jestem zadowolony z moich zawodników – mówi Grzegorz Lewandowski, trener Sokoła Aleksandrów rocznika 2009.

Turniej zwyciężył BAF Łódź, który pokonał w finale Widzew Łódź 1:0. Obaj finaliści zapewnili sobie udział w wojewódzkiej fazie rywalizacji, podczas której zostanie wyłoniony reprezentant ŁZPN na ogólnopolski turniej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.