Boruta przyjedzie do Aleksandrowa. Kolejny sparing w sobotę

W sobotę o godz. 11:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Sokół zmierzy się z Borutą Zgierz. Będzie to czwarty mecz w czasie przygotowań.

Piłkarze Sokoła w ostatni weekend zagrali z trzecioligowcem – Bronią Radom, wyjazdowe spotkanie zakończyło się porażką 0:1. Tym razem aleksandrowianie podejmą Borutę Zgierz, czyli rywala z Betcris Łódzkiej IV Ligi. Okres zimowy i czas treningów do ligi jest bardzo długi, dlatego zaplanowanych jest osiem sparingów.

Cały czas staramy się poprawiać naszą grę i nie da się ukryć, że trenujemy ciężko. Mam nadzieję, że cały okres przygotowawczy wraz z każdym odpowiednio dobranym mikrocyklem treningowym przełoży się pozytywnie na naszą dyspozycję podczas ligi. Za ponad miesiąc rozpoczniemy walkę o awans – mówi Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sokół grał już z Orłem Parzęczew, Orkanem Buczek i wspomnianą wcześniej Bronią Radom. Oprócz meczu z Borutą zmierzy się jeszcze ze Zrywem Wygoda, KS Kutno, GKS Ksawerów i ze Zjednoczonymi Stryków. Przypomnijmy, że sobotnie spotkanie w Aleksandrowie rozpocznie się o godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *