Boruta lepszy od Sokoła. Kolejny mecz testowy za nami

Sokół Aleksandrów przegrał z Borutą Zgierz 2:3 w czwartym meczu sparingowym. Dzisiejsze spotkanie odbyło się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Piłkarze Sokoła w 20. minucie zdobyli pierwszego gola po strzale Karola Pawlikowskiego. Siedem minut później Mateusz Misiak wyrównał na 1:1. Po przerwie wpadły jeszcze trzy bramki. Ozdobą meczu był na pewno gol strzelony przez Wojciecha Pawlaka, który w polu karnym tyłem do bramki przyjął piłkę, następnie zmylił obrońcę i strzelił w okienko. Boruta prowadzony przez byłego trenera Sokoła Łukasza Wijatę, zdobył zwycięską bramkę pod koniec spotkania.

Na pewno były to dwie różne połowy, muszę przyznać, że nie jestem zadowolony z meczu. Popełniliśmy wiele błędów, jednak mogą one wynikać z tego, że w ostatnim czasie ciężko trenujemy. Po zawodnikach było widać, że nie mieli w ostatnich dniach łatwego zadania. Cierpliwie trenujemy, wyciągamy wnioski i szlifujemy formę na pierwszy ligowy mecz – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Kolejny sparing Sokoła za tydzień ze Zrywem Wygoda. Mecz odbędzie się również w Aleksandrowie.

Sokół Aleksandrów – Boruta Zgierz 2:3 (1:1)
Bramki: 20. Pawlikowski, 88. Pawlak – 27. i 67. Misiak, 88. Kubuszkajtysz.

Sokół: Rogalewicz – Filipiak, Pawlikowski, Woźniczak, Kania – Pękała, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak, Dziuba – Pawlak. Zagrali również: Sima, Jardel, Jończyk, Soucek, Wieczorek, Rzeźniczak, Skoczeń.