Bolesna porażka na własnym boisku. Sokół nadal bez zwycięstwa

Sokół Aleksandrów przegrał na własnym boisku z Unią Skierniewice 1:4 i nadal pozostaje bez ligowego zwycięstwa. To nie był dobry mecz drużyny trenera Damiana Gamusa.

Piłkarze Sokoła Aleksandrów w pierwszych 20. minutach zagrali poprawnie, natomiast dali sobie dość szybko strzelić bramkę. W 26. minucie Konrad Kowalczyk wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Unia podwyższyła jeszcze w drugiej połowie. Po przerwie nasi rywale dołożyli dwa gole, a honorowe trafienie z karnego wykorzystał Mateusz Lis.

Zapraszamy na skrót meczu i wypowiedź naszego szkoleniowca.

Sokół Aleksandrów – Unia Skierniewice 1:4 (0:2)
Bramki: 85. Lis (karny) – 26. Kowalczyk, 34. Sabiłło, 68. Sabiłło (karny), 87. Waśniowski.

Skład Sokoła: Kowalski – Dziuba, Lis, Woźniczak, Król – Zagórski (60. Pękała), Bartosiński, Przybycień (60. Tazbir), Kania (73. Pałgan), Dydak (46. Dubenkov) – Góral (46. Kmita).