Bezbramkowy remis w Skierniewicach

Sokół Aleksandrów zremisował bezbrakowo na wyjeździe z Unią Skierniewice. Aleksandrowianie od 81. minuty grali w osłabieniu.

Mecz w Skierniewicach zapowiadał się na jedno z najbardziej atrakcyjnych spotkań 16. kolejki III ligi. Oba zespoły stworzyły sobie wiele podbramkowych okazji, ale zabrakło skuteczności. Ta właśnie skuteczność była największą bolączką drużyny trenera Dawida Kroczka. Bardzo dobrze w bramce spisał się Bartosz Kaniecki. Od 81. minuty po drugiej żółtej kartce dla Tomasza Bogołębskiego, Sokół Aleksandrów grał w osłabieniu. To przełożyło się na dominację Unii, która mogła ten mecz wygrać. W końcówce spotkania aleksandrowianie również mieli okazję do zdobycia gola. Ostatecznie widowisko zakończyło się podziałem punktów.

Przed Sokołem w środę mecz pucharowy w ramach półfinału PP z ŁKS II Łódź, a następnie ligowe starcie z KS Kutno (21 listopada).

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów 0:0

Skład Sokoła: Kaniecki – Lis, Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Nowacki (65. Pióro), Bogołębski, Bartosiński, Dziuba (65. Kania) – Sołtysiński (87. Adamiak), Przezak (80. Wolinowski).

Czy w półfinale Pucharu Polski Sokół Aleksandrów pokona ŁKS II Łódź?

  • Tak (79%, 56 Votes)
  • Nie (21%, 15 Votes)

Total Voters: 71

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *