Benefis Legend o Puchar Burmistrza

10 czerwca (niedziela Dni Aleksandrowa Łódzkiego) o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się Benefis Legend Sokoła Aleksandrów Łódzki – Arkadiusza Świętosławskiego i Arkadiusza Simy. Ich drużyna zmierzy się z zespołem Burmistrza Jacka Lipińskiego.

W zespole Legend Sokoła zagrają przyjaciele z boiska oraz byli piłkarze ekstraklasy. Swój udział zapowiedzieli: Sławomir Gula, Marcin Zając, Łukasz Masłowski, Adrian Budka czy Rafał Pawlak. W Drużynie Burmistrza zagrają aleksandrowianie. Jacek Lipiński, spoglądając na skład przeciwników, postanowił również zbudować ciekawy zespół Swój udział zapowiedzieli: Paweł Golański, Rafał Niżnik, Krzysztof Nykiel, Piotr Kuklis, Vladimir Bednar czy wybitny reprezentant Polski w futsalu Krzysztof Kuchciak. Występ Euzebiusza Smolarka stoi pod znakiem zapytania.

To nie koniec wzmocnień, bo być może 10 czerwca na boisku zobaczymy jednego z uczestników ostatniej edycji Ligi Mistrzów. W przerwie meczu na najmłodszych czekają liczne konkursy z nagrodami. Podczas sportowego widowiska odbędzie się również zbiórka pieniędzy, zorganizowana przez Aleksandrowskie Forum Społeczne, dla ciężko chorego Kamilka Pawlaka z Aleksandrowa. Chłopczyk choruje na rzadką chorobę genetyczną Bainbridge Ropers Syndrome. Kamilek 19 lipca ma szanse wylecieć do Stanów Zjednoczonych na badania, które mają pomóc w dalszym leczeniu i życiu bez bólu. Niestety chłopczyk nie może lecieć zwykłym lotem. Koszt lotu medycznego z opieką medyczną na miejscu to 62 tys. zł.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *