Bartłomiej Maćczak: Ten sezon chyba nie zostanie dokończony

Bartłomiej Maćczak był gościem Loży sportowej, programu realizowanego przez Telewizję Aleksandrów Łódzki. Napastnik Sokoła zaznaczył, że atmosfera w drużynie jest znakomita. Podobne zdanie ma Bartosz Kaniecki. Asystent trenera Adrian Jarecki jest w stałym kontakcie z zawodnikami.

Tym razem to Bartłomiej Maćczak był gościem głównym programu. Piłkarz opowiedział o obecnej sytuacji panującej z koronawirusem. Zdradził, dlaczego został w Sokole i żałuje, że ten sezon nie może być dokończony. Bartosz Kaniecki w rozmowie telefonicznej podkreślił, że w Sokole jest mu dobrze, w przerwie zimowej nie miał zamiaru opuścić drużyny. Adrian Jarecki dba o podtrzymanie formy piłkarzy Sokoła Aleksandrów. Wspólnie z pierwszym trenerem Dawidem Kroczkiem zdalnie przekazują konspekty treningowe. To niewątpliwie ciężki czas dla piłkarzy.

Zapraszamy na rozmowę.

Dziś w Loży Sportowej ponownie przedstawiciele Sokoła Aleksandrów Łódzki:Bartłomiej MaćczakBartosz Kanieckiasystent trenera Adrian Jarecki.W komentarzach macie możliwość zadań pytanie. Bądźcie z nami. Jeśli macie pomysły na kolejnych gości to napiszcie w komentarzu. Oczywiście, że nie muszą być to piłkarze.#LożaSportowa #ZostańWdomu

Opublikowany przez Michał Kiński Wtorek, 31 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *