Baraże do ligi wojewódzkiej-Wygrana w dwumeczu Sokoła Aleksandrów rocznik 2005

W sobotę juniorzy Sokoła Aleksandrów rocznik 2005 rozgrywali mecz rewanżowy w ramach baraży do II ligi wojewódzkiej C2 z Metalowcem Łódź.

Podopieczni trenera Kamila Kmiecia wygrali swoją ligę i tym samym dostali możliwość awansu do ligi wojewódzkiej po wygraniu baraży. Pierwszy mecz z Metalowcem Łódź młodzieżowcy rozgrywali na własnym boisku pewnie wygrywając 4:0. Drugi mecz rozegrano w minioną sobotę na wyjeździe, a juniorzy byli niemal pewni awansu do kolejnej rundy po wysokim zwycięstwie w pierwszym spotkaniu. Wystarczyło jedynie postawić kropkę nad “i”. Tak też uczynili. Rewanżowe spotkanie zakończyło się równie wysokim wynikiem 1:4 po hat-tricku Damiana Kręcikowskiego i jednym trafieniu Wiktora Leszczyńskiego. Młode sokoły pokazały zdecydowaną wyższość nad rywalem rozgramiając przeciwnika w dwumeczu 8:1.

Pełna relacja ze spotkania rewanżowego: www.sokol2005.ugu.pl/index.php/2-aktualnosci/229-pokonali-metalowiec-i-graja-dalej

Dzięki wygranej z Metalowcem Łódź młodzieżowcy zapewnili sobie prawo w gry w decydującej fazie baraży o ligę wojewódzką. W wyniku losowania trafili na zespół UKS Concordia Piotrków Trybunalski.
Zwycięscy obu meczy zapewnią sobie grę w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 II ligi wojewódzkiej.

Terminarz spotkań barażowych:

21.11.2018 (środa) godz.13:30
Sokół Aleksandrów (OZPN Łódź) – UKS Concordia Piotrków Trybunalski (OZPN Piotrków)
Juvenia Wysokienice (OZPN Skierniewice) – MULKS Łask (OZPN Sieradz)

25.11.2018 (niedziela) godz.13:00
UKS Concordia Piotrków Trybunalski – Sokół Aleksandrów
MULKS Łask – Juvenia Wysokienice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *