“Aleksandrów Łódzki Cup” za nami

W dwie niedziele rozegrano 15. edycję turnieju piłkarskiego “Aleksandrów Łódzki Cup 2021” o Puchar dyrektora MOSiR Arkadiusza Cicheckiego. To był doskonały czas na piłkarską integrację.

Ten turniej zbudował już piękną historię, to niewiarygodne, ale w tym roku młodzi piłkarze rywalizowali 15. raz. Zawody powoli stają się jedną ze starszych cyklicznych imprez sportowych organizowanych na terenie gminy Aleksandrów Łódzki.

W niedzielę (13 czerwca) rywalizowali piłkarze urodzeni w latach 2013-2014 i młodsi. Ponad dwieście dzieci biegało po murawie, by zdobyć upragnionego gola i odnotować zwycięstwo.

To był turniej bez klasyfikacji. Wybraliśmy tylko najlepszych zawodników poszczególnych drużyn. Uczestniczyło 12 zespołów w roczniku 2013 oraz 7 w roczniku 2014. Każdy dostał medal, a drużyna pamiątkowe zdjęcie – informuje Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych w Sokole Aleksandrów Łódzki.

W ostatnią niedzielę ponownie na obiekcie MOSiR rozegrano turniej, tym razem dla roczniak 2009.

Najpierw graliśmy w fazie zasadniczej w dwóch grupach, a następnie w drugiej fazie turnieju drużyny podzielone zostały na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Cały turniej wygrała Bzura Ozorków – zaznaczył Krzysztof Szabela.

Dyrektor MOSiR Arkadiusz Cichecki wspólnie z całą załogą obiektu dbają nie tylko o piękny stadion, ale również o najmłodszych. To cieszy, bo każdy turniej jest dobrą okazją do tego, by zdobyć cenne boiskowe doświadczenie, a przede wszystkim zintegrować całą lokalną społeczność.

Turniej wsparli: Piekarnia Rożniakowscy, masarnia Kryszpol oraz Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny w Łodzi.

Podziękowania również dla Pana Dariusza Grzeszkiewicza za zrobienie pięknych zdjęć rocznikowi 2013/14.

Fotorelacja rocznika 2013-14 –> Zobacz
Fotorelacja rocznika 2009 –> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *