Aleksander Ślęzak i Michał Miller w jedenastce kolejki

Sobotnie zwycięstwo nad Olimpią Zambrów nie umknęło uwadze redaktorom tygodnika “Piłka Nożna”. Bramka Aleksandra Ślęzaka oraz gol i asysta Michała Millera pozwoliły naszym zawodnikom znaleźć się w jedenastce 8. kolejki III ligi grupy I.

Nie tylko Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki może pochwalić się dwójką zawodników, którzy zostali wybrani do jedenastki kolejki. W gronie wyróżnionych nie zabrakło zawodników Lechii Tomaszów Mazowiecki – Mateusza Awdziewicza i Marcina Mireckiego oraz piłkarzy Unii Skierniewice – Damiana Warchoła i Tomasza Kolusa. Po tak wysokiej porażce w Skierniewicach, ciężko doszukiwać się graczy nszego najbliższego rywala Sokoła Ostróda. W dotychczasowych notowaniach, piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego występowali już pięciokrotnie. Wcześniej wyróżnieni byli już Artur Gieraga, Dawid Cempa, Dominik Głowiński Paweł Kaczmarek. Dla Michała Millera jest to za to już druga nominacja na przestrzeni czterech meczów.

Jedenastka 8. kolejki III ligi grupy I:

Mateusz Awdziewicz (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa), Karol Worach (Ursus Warszawa), Aleksander Ślęzak (Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki) – Damian Warchoł (Unia Skierniewice), Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo), Tomasz Kolus (Unia Skierniewice), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki) – Kamil Czarnecki (Broń Radom), Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek), Michał Miller (Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *