25-lecie Sokoła. Klub zaprasza wszystkich sympatyków!

W niedzielę 24 września na stadionie im. Włodzimierza Smolarka odbędzie się 25-lecie Towarzystwa Sportowego “Sokół” Aleksandrów Łódzki. Zapraszamy wszystkich sympatyków

Uroczystości 25-lecia rozpoczną się meczem Betcris Łódzkiej IV Ligi: Sokół Aleksandrów zagra ze Zjednoczonymi Stryków. W przerwie spotkania będzie można zobaczyć karateków klubu, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Po ligowym meczu przyjdzie czas na zawodników grających w przeszłości w Sokole Aleksandrów. Zobaczymy również młodzież trenującą w klubie, która zaprezentuje się przed publicznością.

Niedziela 24 września będzie naprawdę bardzo ciekawa. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, sympatyków klubu czy rodziców naszych młodych piłkarzy, by odwiedzili stadion. Mamy drużynę, która jest liderem ligi i zrobi wszystko, by wygrać kolejny mecz, ale mamy również do pokazania pewną historię. Na murawie zobaczymy piłkarzy grających niegdyś w barwach Sokoła. Pamiętajmy, że Sokół to nie tylko piłka nożna, ale również karate. Nasi mistrzowie świata zaprezentują się przed publicznością. Nasz klub ma wiele grup młodzieżowych, będzie okazja, by poznać wszystkich młodych zawodników – mówi Dariusz Szulc, prezes Sokoła Aleksandrów.

W niedzielę w Telewizji Aleksandrów Łódzki zostanie wyemitowany reportaż związany z naszym klubem.

Jak wygląda plan wydarzeń?
13:00 – Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków (w przerwie meczu pokaz karate)
15:30 – Mecz Sokołów z dawnych lat (w przerwie meczu prezentacja grup młodzieżowych klubu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *