11. Plebiscyt Sportowiec Roku. Oddaj głos na naszych!

W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie w ramach 11. Plebiscytu na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2023. Warto zagłosować na naszych przedstawicieli.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.sportowiec.aleludzki.pl i zakończy 4 marca.

W kategorii Sportowiec Roku startuje Damian Tomasik, trzykrotny złoty medalista mistrzostw świata oraz złoty i brązowy medalista mistrzostw Europy w karate.

W kategorii Młodzieżowy Sportowiec Roku mamy piłkarza Jana Jakóbiaka, który wraz z drużyną wywalczył awans do II i I ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego. Jest także Kaja Krzesłowska – dwukrotna złota i srebrna medalistka mistrzostw Europy w karate oraz Jan Sadowski – dwukrotny złoty i trzykrotny srebrny medalista mistrzostw Europy.

W kategorii Trener Roku startuje Radosław Olczyk, którego podopieczni na ogólnopolskich i międzynarodowych imprezach sięgali po wielkie sukcesy w karate.

W kategorii Drużyna Roku mamy Sokół Aleksandrów rocznik 2008, który w jednym roku wywalczył dwa razy awans – najpierw do II ligi wojewódzkiej, a następnie do I ligi wojewódzkiej Juniora Młodszego.

W Sportowej Imprezie Roku jest nominacja na turniej Aleksandrów Łódzki Cup. Czyli dobrze nam znane zawody organizowane przez nasz klub i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Szczegółowe informacje na temat osiągnięć naszych zawodników znajdziecie na stronie internetowej www.sportowiec.aleludzki.pl oraz tam również można oddać głos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *