Ważna wygrana ze Stomilem Olsztyn

Sokół Aleksandrów pokonał Stomil Olsztyn 2:0 (2:0) w ramach 8. kolejki Betclic III ligi. To bardzo ważna wygrana drużyny trenera Radosława Koźlika.

Aleksandrowianie dobrze rozpoczęli, bo już w 8. minucie prowadzili 1:0. Z pola karnego strzelił Jardel Muniz Cruz. Pod koniec pierwszej połowy podwyższył Vahe Mnatsakanyan. Sokół przez 90. minut kontrolował wynik spotkania, co zaowocowało trzema zdobytymi punktami. Stomil miał swoje sytuacje, ale nie potrafił ich wykorzystać. To bardzo ważna wygrana, która pozwoliła drużynie wskoczyć na nieco wyższe miejsce w tabeli.

Sokół Aleksandrów – Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)
Bramki: 8. Jardel Muniz Cruz, 40. Vahe Mnatsakanyan.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba, Pawlikowski. Mnatsakanyan, Kania – Jardel, Wolinowski, Dynel, Naidyshak (65. Chojecki), Kasprzycki – Patora (80. Gmosiński).

Transmisję z meczu z komentarzem można zobaczyć poniżej.
Zobacz gole –> Sokół – Stomil 2:0