Sokół w tym roku nie przegrał ligowego meczu. Dziś pokonał Omegę Kleszczów

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zakończyli sezon. Dziś pokonali na wyjeździe Omegę Kleszczów 1:0, po bramce Igora Wieczorka w 55. minucie. W tym roku nie przegrali ligowego meczu.

Mistrz Betcris Łódzkiej Ligi w ramach ostatniej 34. kolejki wybrał się do Kleszczowa na spotkanie z Omegą. W 55. minucie wpadł jedyny gol w tym spotkaniu, strzelony przez Igora Wieczorka. Sokół w tym roku odnotował same zwycięstwa i tylko jeden remis. Jest niepokonanym zespołem. Teraz przyjdzie czas na zasłużony odpoczynek, a później na przygotowania do trzecioligowych rozgrywek.

Drużyna trenera Radosława Koźlika ubiegły rok zakończyła na pozycji lidera i nigdy tej pozycji nie oddała. Sokół potwierdził wysoką formę wygrywając na wiosnę 16. meczów oraz remisując jeden z wiceliderem Widzewem II Łódź. Najważniejsza statystyka gwarantująca awans jest po stronie Sokoła. Mistrz Betcris Łódzkiej IV Ligi ma co świętować!

Omega Kleszczów – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
Bramka: 55. Igor Wieczorek.

Sokół: Rogalewicz – Filipiak (82. Naidyshak), Mamełka, Pawlikowski, Kania (75. Rzeźniczak) – Wieczorek, Trenkner (62. Jończyk), Król, Wolinowski, Gmosiński (46. Soucek) – Pawlak (66. Jardel).

Zapraszamy na najnowsze wydanie magazynu Betcris Łódzkiej IV ligi, w którym zobaczymy piłkarzy Sokoła świętujących awans.