Sokół II: Zachować status quo – zapowiedź meczu z Włókniarzem Konstantynów Łódzki

Przed podopiecznymi Kamila Kmiecia kolejne ligowe spotkanie. W niedzielę rezerwy Sokoła podejmą u siebie Włókniarza Konstantynów Łódzki.

Goście niedzielnego starcia podobnie jak w minionym sezonie, nie mogą być zadowoleni ze swoich wyników w lidze. W siedemnastu rozegranych spotkaniach ugrali jedynie siedemnaście punktów i obecnie plasują się na trzynastej pozycji, mając siedem punktów przewagi nad przedostatnim Startem Brzeziny.

Sokół zaś jeśli chce zachować status quo musi wygrać pojedynek przeciwko ekipie z Konstantynowa Łódzkiego. Swoje sobotnie spotkania wygrały ekipy ze Zgierza i Parzęczewa, co oznacza, że zielono-biali spadli na trzecią pozycję i tracą obecnie do Boruty sześć punktów, a do Orła dwa “oczka”.

W poprzednich rozgrywkach w Aleksandrowie gracze Sokoła przegrali 0:2, zaś w “Kanzasie” Włókniarz uległ 2:4. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek zawodnicy trenera Kmiecia wygrali 3:0.

Tym razem drużyna rezerw będzie wzmocniona sześcioma zawodnikami z pierwszej drużyny. Okazję do gry dostaną: Krystian Smolarek, Marcin Pękała, Oskar Osowski, Piotr Golański, Robert Kowalczyk i Sebastian Ostrowski.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Włókniarz Konstantynów Łódzki / 02.04.2017 r., godz. 15:00