Remis w Płocku. Sokół wraca z jednym ligowym punktem

W ramach 11. kolejki Betclic III ligi gr. 1, Sokół Aleksandrów zremisował na wyjeździe z Wisłą II Płock 2:2. Trzy bramki wpadły po rzutach karnych.

Niedzielne spotkanie na obiekcie Wisły Płock zostało rozegrane na sztucznej płycie. Pierwszy gol wpadł w 20. minucie, dośrodkowanie Igora Kani zostało wykorzystane przez Dariusza Gmosińskiego. Do przerwy Sokół prowadził 1:0. W 48. minucie był karny dla gospodarzy. Krzysztof Janus pokonał debiutującego w III lidze Antoniego Brzózkę. W 81. minucie w polu karnym faulowany był Oliwier Kasprzycki. Vahe Mnatsakanyan pokonał bramkarza Wisły i Sokół prowadził 2:1. Niezbyt długo, bo 3. minuty później był kolejny karny. Damian Bierżyński otrzymał czerwoną kartkę. Krzysztof Janus ponownie doprowadził do wyrównania. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Wisła II Płock – Sokół Aleksandrów 2:2 (0:1)
Bramki: 49. i 86. Janus (po karnych) – 20. Gmosiński, 82. Mnatsakanyan (karny).

Sokół: Brzózka – Filipiak, Bierżyński, Woźniczak, Kania – Gmosiński, Mnatsakanyan, Wolinowski, Naidyshak (72. Jardel Muniz Cruz), Kaprzycki – Patora.

Główne foto: Wisła Płock