Prawie udany debiut przed własną publicznością. Sokół zremisował z Bronią

W ramach 1. kolejki Betclic III ligi gr. 1 Sokół Aleksandrów zremisował 1:1 (1:0) z Bronią Radom. Gospodarze stracili bramkę w ostatniej sekundzie meczu.

Sokół Aleksandrów po dwóch latach wrócił do III ligi. Zainaugurował sezon przed własną publicznością meczem z Bronią Radom. Pod koniec pierwszej połowy był karny dla drużyny trenera Radosława Koźlika, jednak został niewykorzystany. Vahe Mnatsakanyan uderzył silnie, ale świetnie obronił Jakub Kosiorek. Po chwili jednak wpadł gol. Łukasz Dynel przeprowadził ładną akcję zakończoną podaniem do Igora Kani, który zdobył piękną bramkę. Do przerwy Sokół prowadził 1:0. `

W drugiej połowie wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą. Pod koniec meczu niepotrzebne zachowanie Macieja Radaszkiewicza, który ujrzał dwie żółte kartki za dyskusję z sędzią, mogło mieć wpływ na stratę gola w ostatniej sekundzie spotkania. Sokół zremisował 1:1.

Sokół Aleksandrów – Broń Radom 1:1 (1:0)
Bramki: 45. Kania – 90+6. Dziubiński.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski (70. Radaszkiewicz), Mnatsakanyan, Woźniczak, Kania – Dziuba, Bednarski, Wolinowski, Naidyshak, Król – Dynel (88. Patora).

Cały mecz obejrzycie poniżej, transmisja przeprowadzona przez Lożę Sportową.