Odpadamy z Pucharu Polski. Porażka w Łodzi

Sokół Aleksandrów przegrał ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym z Widzewem II Łódź 1:5 i odpadł z dalszej rywalizacji.

Aleksandrowie od 22. minuty przegrywali po bramce Daniela Tanżyny. Za niespełna 15. minut ten sam piłkarz ponownie pokonał Miłosza Rogalewicza. W drugiej połowie Adam Patora strzelił pierwszego gola dla Sokoła. W 54., 75. i 81. minucie łodzianie dołożyli kolejne trafienie. Mecz zakończył się wygraną drużyny trenera Michała Czaplarskiego. Sokół odpadł z rywalizacji Pucharu Polski.

Piłkarze Sokoła w najbliższą niedzielę zagrają na wyjeździe z Jagiellonią II Białystok. Będzie to mecz 13. kolejki Betclic III ligi gr. 1.

Widzew II Łódź – Sokół Aleksandrów 5:1 (2:0)
Bramki: 22. i 35. Tanżyna, 54. i 75. Andrzejkiewicz, 81. Amroziński – 47. Patora.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba (67. Pawlikowski), Bierżyński, Mnatsakanyan (62. Trenkner), Kania (75. Kuś) – Król (78. Kasprzycki), Chojecki, Bednarski (46. Siuda), Dynel, Gmosiński (62. Jardel) – Patora.