Porażka przed własną publicznością

Sokół Aleksandrów przegrał na własnym boisku ze Świtem Nowy Dwór Maz. 1:2 (0:2). To była 10. kolejka Betclic III ligi gr. 1.

Ten mecz był jednym z najsłabszych, jak nie najsłabszym w tym sezonie. Już w pierwszych minutach gry Miłosz Rogalewicz faulował w polu karnym. Nasz bramkarz obronił karnego, ale gra nie układała się po myśli gospodarzy. W 36. minucie wpadł pierwszy gol, piłkę do bramki skierował Radosław Kamiński. Trzy minuty później Świt świętował kolejne trafienie. Gol dla Sokoła wpadł w 77. minucie po bramce samobójczej. Sokół przegrał przed własną publicznością.

Zobacz gole z meczu –> Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór Maz.

Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 (0:2)
Bramki: 77. Zwoliński (samobójcza) – 36. Kamiński, 39 Gajewski.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski (65. Filipiak), Mnatsakanyan, Woźniczak, Dziuba – Gmosiński (85. Król), Wolinowski, Chojecki, Naidyshak (46. Patora), Kasprzycki – Dynel.