Jest awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wygrana w Głownie

Sokół Aleksandrów wygrał 5:0 ze Stalą Głowno w ramach rozgrywek Pucharu Polski w grupie Łódź. Mecz odbył się na wyjeździe.

Piłkarze Sokoła nie zwalniają tempa, jeśli chodzi o rywalizację w meczach pucharowych. Po wysokiej wygranej z KS Ksawerów 10:0 przyszedł czas na kolejnego rywala. Tym razem aleksandrowianie wybrali się do Głowna na mecz z piątoligowcem. Już w 11. minucie karnego wykorzystał Damian Bierżyński. W 33. minucie kolejną bramkę z jedenastki dołożył Adrian Filipiak. Trzy minuty później podwyższył Kacper Trenkner. W drugiej połowie strzelali jeszcze Jakub Rzeźniczak i Jardel Muniz Cruz. Sokół miał ten mecz pod kontrolą, trener Radosław Koźlik dał pograć również piłkarzom, którzy mają mało minut na poziomie III ligi. To była doskonała okazja, by zaobserwować poszczególnych zawodników.

Stal Głowno – Sokół Aleksandrów 0:5 (0:3)
Bramki: 11. (karny) Bierżyński, 33. (k) Filipiak, 36. Trenkner, 68. Rzeźniczak, 84. Jardel.

Sokół: Brzózka – Filipiak, Siuda, Bierżyński, Kania (60. Kuś), Król, Chojecki, Bednarski, Trenkner (46. Damazer), Gmosiński (46. Rzeźniczak), Patora (46. Jardel).

Ś.P. Tomasz Szcześniak był niegdyś zawodnikiem Sokoła.