Remis w Lidzbarku Warmińskim. Sokół strzelił dwie bramki

Sokół Aleksandrów zremisował w Polonią Lidzbark Warmiński 2:2. To był mecz w ramach 7. kolejki Betlic III ligi gr. 1.

Piłkarze Sokoła po długiej podróży rozpoczęli mecz z Polonią Lidzbark Warmiński o godz. 19:00. Aleksandrowianie po dwóch porażkach pojechali na spotkanie wyjazdowe z myślą o punktach. Udało się zdobyć jeden, ale dość wartościowy. Sokół do przerwy przegrywał 0:1. W drugiej połowie Polonia zdobyła drugiego gola. Ostatnie 25. minut gry należało do aleksandrowian. W 68. minucie kontaktowego gola zdobył Łukasz Dynel, a trzy minuty później do wyrównania doprowadził Oliwier Kasprzycki. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Polonia Lidzbark Warmiński – Sokół Aleksandrów 2:2 (1:0)
Bramki: 39. Bogdański, 59. Lubak – 68. Dynel, 71. Kasprzycki.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski (64. Jardel), Mnatsakanyan, Woźniczak, Kania, Dziuba, Wolinowski, Naidyshak (79. Chojecki), Kaprzycki, Dynel, Patora.