Legia lepsza od Sokoła. Bez punktów w Aleksandrowie

Sokół Aleksandrów przegrał na własnym boisku z Legią II Warszawa 1:4 (0:2). To druga porażka w tym sezonie.

Rezerwy Legii Warszawa od samego początku narzuciły styl gry, co zaowocowało szybką strzeloną bramką w 15. minucie. Niespełna kwadrans później goście prowadzili 2:0. To nie był łatwy mecz dla drużyny trenera Radosława Koźlika. W 54. minucie Jordan Majchrzak, który jeszcze nie tak dawno zaliczył debiut u Jose Mourinho w AS Roma, zdobył gola dla drużyny z Warszawy. Chwilę później Karol Pawlikowski miał pierwszą bramkę dla Sokoła. Goście jeszcze dołożyli jedno trafienie w końcówce spotkania.

Legia była zespołem bardzo dobrze poukładanym. Szkoda zwłaszcza pierwszej szybko straconej bramki po błędzie defensywy. Nasz zespół był uczulony na to, że przeciwnik potrafi zagrać dobrze prostopadłą piłkę, która może być zagrożeniem. Legia kontrolowała mecz przez 90. minut. Zostajemy bez punktów. Trzeba wyciągnąć wnioski. Przed nami kolejne ligowe spotkania – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sokół Aleksandrów – Legia II Warszawa 1:4 (0:2)
Bramki: 59. Pawlikowski – 15. Adkonis, 28. Jędrasik, 54. Majchrzak, 90+8. Mozie.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski (83. Filipiak), Mnatsakanyan, Woźniczak, Kania – Dziuba (76. Gmosiński), Chojecki (60. Patora), Wolinowski, Naidyshak, Król (46. Kasprzycki) – Radaszkiewicz (83. Jardel Muniz Cruz).