Pierwsza porażka w tym sezonie. Przegraliśmy z GKS Bełchatów 0:3

Sokół Aleksandrów przegrał przed własną publicznością 0:3 (0:2) z GKS Bełchatów. To jest pierwsza porażka w tym sezonie.

Dzisiejszy mecz rozpoczął się od wręczenia Sokołowi pucharu za awans do III ligi. Prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak pogratulował naszej drużynie. Była również minuta ciszy, nie tak dawno zmarł były zawodnik Włókniarza Aleksandrów Zbigniew Koczewski, odszedł także były selekcjoner reprezentacji Franciszek Smuda. Mecz nie rozpoczął się po myśli aleksandrowian, bo już w 10. minucie Artur Golański pokonał Miłosza Rogalewicza. Bełchatowianie do przerwy prowadzili dwubramkową przewagą. Jeszcze w pierwszej połowie poważnego urazu głowy doznał Łukasz Dynel i musiał opuścić boisko. W drugiej połowie Sokół grał nieco lepiej, jednak to bełchatowianie dołożyli jeszcze jednego gola. To była pierwsza porażka Sokoła nie tylko w tym sezonie, ale również w tym roku w ramach ligowych rozgrywek.