Remis w Suwałkach. Dwa gole Sokoła

Sokół Aleksandrów zremisował na wyjeździe z Wigrami Suwałki 2:2. To był mecz w ramach 4. kolejki Betclic III ligi gr. 1.

Nasza drużyna nie rozpoczęła najlepiej, bo w 18. minucie straciła gola. Po przerwie do wyrównania doprowadził Przemysław Woźniczak. Od 70. minuty Sokół prowadził po strzale Macieja Radaszkiewicza. W 83. minucie Maciej Makuszewski wyrównał z karnego. To trzeci remis piłkarzy trenera Radosława Koźlika w tym sezonie. Przed Sokołem dwa dni odpoczynku. W sobotę aleksandrowianie zmierzą się na własnym boisku z GKS Bełchatów.

Wigry Suwałki – Sokół Aleksandrów 2:2 (1:0)
Bramki: 18. Zalewski, 83. Makuszewski (karny) – 50 Woźniczak, 70. Radaszkiewicz.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski, Mnatsakanyan, Woźniczak, Kania (88. Filipiak) – Radaszkiewicz (80. Patora), Bednarski, Wolinowski, Naidyshak (86. Gmosiński), Król (86. Damazer) – Dynel (80. Dziuba).