Sokół wygrał przed własną publicznością

Sokół Aleksandrów pokonał na własnym boisku Mławiankę Mława 1:0 (0:0). To pierwsza wygrana w Betclic III lidze gr. 1.

Po dwóch remisach przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Do przerwy było bez bramek. W 58. minucie wpadł gol, który zadecydował o trzech zdobytych punktach. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka najpierw odbiła się od słupka, dobił ją Oleksii Naidyshak. Końcówka meczu należała zdecydowanie do gości, którzy próbowali doprowadzić do wyrównania. Sokół zagrał świetnie w defensywie, co pozwoliło odnotować pierwszą wygraną w lidze.

Sokół Aleksandrów – Mławianka Mława 1:0 (0:0)
Bramka: 58. Naidyshak.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski (83. Filipiak), Mnatsakanyan, Woźniczak (76. Siuda), Kania – Radaszkiewicz, Bednarski, Wolinowski, Naidyshak (83. Patora), Król (76. Dziuba) – Dynel (68. Jardel).