Zwycięstwo z Pogonią Zduńska Wola

W środę piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na wyjeździe Pogoń Zduńską Wolę 1:0. Jedynego gola w 17. minucie strzelił Adam Dela.

To był drugi sparing w czasie przygotowań. Aleksandrowianie tym razem zmierzyli się na wyjeździe z Pogonią Zduńska Wola. Szkoleniowiec Sokoła powoli kompletuje skład na zbliżające się rozgrywki. W 17. minucie Adam Dela strzelił jedyną bramkę w tym meczu.

Dzisiejszy rywal na co dzień występuje w Betcris Łódzkiej IV Lidze. W tym sezonie będzie okazja, by zmierzyć się ponownie, tym razem w ligowych zmaganiach. Przed Sokołem kolejne dni przygotowań.

Pogoń Zduńska Wola – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Bramka: 17. Adam Dela.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Pawlikowski, Bierżyński, Woźniczak – Ślęzak, Pawlak, Jończyk, Madejski – Pękała, Dziuba, Dela.

W drugiej połowie grali: Ostrowski, Wolinowski, Mirowski, Horoszkiewicz, Dybała, Wieczorek, Gmosiński, Demyanovskyi.