Remis w Łodzi. Sokół po pierwszym meczu sparingowym

Sokół Aleksandrów zremisował 1:1 z rezerwami ŁKS Łódź. To był pierwszy mecz w czasie okresu przygotowawczego.

Piłkarze zajęcia treningowe rozpoczęli w poniedziałek, w sobotę zagrali pierwszy sparing. Przeciwnikiem był ŁKS II Łódź występujący na co dzień w II lidze. Aleksandrowianie 24. minucie prowadzili 1:0 po strzale Adama Króla. W drugiej połowie łodzianie doprowadzili do wyrównania. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.

Przed piłkarzami kolejny etap przygotowań, w najbliższą środę Sokół zagra w Sieradzu z miejscową Wartą. Następnie wybierze się do Bełchatowa na mecz z GKS i do Wygody na spotkanie ze Zrywem.

ŁKS II Łódź – Sokół Aleksandrów 1:1 (0:1)
Bramki: 60. Letniowski – 24. Król.

Sokół: Rogalewicz – Filipiak, Bierżyński, Woźniczak, Soucek, zawodnik testowany, Dziuba, Wolinowski, Wieczorek, Król, Dynel. Ponadto zagrali: Pawlikowski, Siuda, Kania, Chojecki, Trenkner, Naidyshak, Gmosiński oraz czterech zawodników testowanych.